مطالعه منابع امتحانی اگر چه بسیار مفید و ضروری است، اما برای آمادگی در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور به دلایلی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم کافی نمی‌باشد:

- حجم این نوع کتاب‌ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نمی‌باشد؛ چرا که در کتاب‌های منابع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد نمونه سوالات، برای تمرین دانش‌پذیران کافی نبوده و بعضاً پاسخ را به عهده داوطلب گذاشته‌ است.

- در این نوع کتاب‌ها، نکات امتحانی مهم و کلیدی، روش‌های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد وجود ندارد.

- مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار نماید.


مهم‌ترین ویژگی‌کتاب‌های آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد فراگیر گردآوری سوالات سال‌های گذشته آزمون فراگیر دانشگاه پیام‌نور همراه با پاسخ‌نامه تشریحی می‌باشد.
واحد انتشارات موسسه آموزش عالی آزاد فراگیر جهت موفقیت داوطلبان در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور، سالیان متمادی است کتب رشته‌های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانش‌پذیران و حتی اساتید محترم دانشگاه‌ها مواجه شده است.

 

 

 

 

 

مطالب دیگر خدمات باشگاه فراگیر(جدید)
ارائه مدرکcertificateربات تلگراممشاوره و برنامه ریزی تحصیلیمجله تخصصی رشته هانمونه سوالات سال های گذشتهآزمون های آزمایشی