منوی سایت

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
آخرین فرصت باقی مانده برای جاماندگان از ثبت نام در آمون فراگیر 98

 

آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام در آزمون نوبت بیستم جامانده اند در روز پنجشنبه مورخ 98/9/21 میتوانند به به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه که در هر شهر مشخص شده است، مراجعه کنند و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین در صورت وجود هر گونه مشکل و یا تغییرات در اطلاعات، میتوانند به این باجه ها مراجعه کنند.

نماینده این سازمان در روز پنجشنبه مورخ 98/09/21 صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.  آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون در جدول پایین می‌باشد.

مشکلات احتمالی:

چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می­باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مُهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کرده و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. در غیر اینصورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات باوی رفتار خواهدشد. همچنین در صورتیکه جنس و معلولیت تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است به این باجه ها مراجعه کنند.

همچنین با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 12و 15 (شامل نام ­خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مؤسسه فارغ‌التحصیلی، تاریخ فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی «مربوط به دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته» و کدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 98/09/22 منحصراً به سایت سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند

داوطلبانی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده­ اند و سهمیه درخواستی آنان از طرف ارگان مربوط مورد تأیید قرار نگرفته است، ضرورت دارد پس از مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه، عدم تأیید سهمیه خود را از ارگان ذیربط پیگیری نمایند.

دریافت فایل جداول شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه 1398 - نوبت بیستم فرمت PDF