منوی سایت

سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸
اختصاص اعتبار برای طرح های کشاورزی به کردستان

 

حبیب رادفر مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی امروز در کارگروه زنجیره ارزش محصولات باغی درسنندج گفت: طرح توسعه باغات و طرح تامین انتقال آب در مناطق باغبانی مرزی در استان اجرا می‌شود. این طرح‌ها سبب بهبود معیشت مرزنشینان و کاهش معضل کوله بری انجام میشود.
 کردستان از استان‌های مستعد کشور در زمینه تولید محصولات باغی است.  به محض تخصیص اعتبار، یارانه نهال به باغداران مرزی در قالب تبصره ۱۸ با تسهیلات ۱۰ ساله در استان کردستان اختصاص خواهد یافت.

همچنین سهم اعتبارات ملی برای توسعه گلخانه‌ها را ۷ هزار میلیارد تومان می باشد و سهم کردستان از این اعتبارات، بیش از ۱۰ میلیارد تومان خواهد بود.

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر