منوی سایت

چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
اخذ کد مدرسی توسط ۱۹هزار مدرس مدعو دانشگاه فنی و حرفه‌ای
طبق اعلام مرکز مدرسان اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای بیش از ۱۹ هزار مدرس رسمی و مدعو کد مدرسی دریافت کردند.
براساس اعلام مرکز امور مدرسان اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تدوین آیین‌نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی فنی و حرفه‌ای برای بیش از ۱۹ هزار مدرس رسمی و مدعو کد مدرسی صادر شد.
 

مرکز امور مدرسان اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام کرد: ۲۳ پرونده ارتقاء به استادیاری و دانشیاری اعضای هیئت علمی از سوی این مرکز بررسی و همچنین ۴۵۰ پرونده ترفیع اعضای هیئت علمی نهایی شد.
مرکز امور مدرسان اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای دوره بالندگی برابر ۸ هزار و ۸۷۰ نفر ساعت و ۴۳ دوره توانمند سازی برابر ۳۰ هزار و ۳۱۰ نفر ساعت و در مجموع برای ۱ هزار و ۵۰۴ استاد برابر ۳۹ هزار و ۱۸۰ نفر ساعت دوره آموزشی جهت کادر علمی دانشگاه زیر نظر استادان خبره و صنعتگران با تجربه برگزار کرده است.
لازم به ذکر است؛ بررسی وضعیت گروه‌های آموزشی و ارائه الگوی پیشنهادی برای تشکیل آن‌ها در مراکز و استان‌ها از دیگر فعالیت‌های مرکز امور مدرسان اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای است. همچنین دستورالعمل بررسی صلاحیت مدرسین مدعو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای تصویب و برای بیش از ۱۹ هزار مدرس رسمی و مدعو کد مدرسی صادر شد.
 

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر