منوی سایت

شنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۹
از سوی اساتید دانشگاه الزهرا(س)، 2267 درس در سامانه Ims آموزش داده شد

به گزارش سایت فراگیرنت، کریمی مدیرآموزش های مجازی و آزاد دانشگاه الزهرا (س) در جشن پایان ترم مجازی این دانشگاه اعلام داشت که از پنجم تا هفتم اسفندماه سال ۹۸ که دانشگاه ها تعطیل شدند، اولین جلسه آموزش الکترونیک برگزار شد و از همان روز فرم ها و شیوه نامه هایی برای اساتید ارسال گردید و عملا از چهاردهم اسفندماه درس ها بصورت زنده و آنلاین و درقالب سامانه Ims تعریف شده است. همچنین از شانزدهم اسفندماه تا آخر خردادماه این روند ادامه پیدا کرده است. شروع آزمون ها نیز ۲۶ اسفند و پایان آن ۱۸ تیر بوده است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۸ سرور برای آموزش های مجازی در اختیار قرار گرفته  شده، با ارائه گزارشی از تعداد اساتید و دانشجویان عضو در سامانه Ims افزود: بطور کلی ۷۹۹ استاد، ۲۲۶۷ درس و ۸۶۱۶ دانشجو در این سامانه بحث آموزش مجازی را دنبال کردند.

کریمی ادامه داد: تعیین ۵۴۵۳ تکلیف برای دانشجویان، بارگذاری حدود ۲۱ هزار و ۴۹۴ فایل درسی در قالب جزوه، کتاب و اسلاید در سامانه، قرارگیری حدود ۶ هزار پیوند و برگزاری ۳۱۶۶ آزمون در قالب ۱۳۲۴ درس تا تاریخ ۲۳ تیرماه از جمله اقدامات و موارد دیگر انجام شده در حوزه آموزش مجازی دانشگاه است.