منوی سایت

اطلاعیه: قابل توجه دانشجویان فراگیر دانشگاه پیام نور نوبت بیستم 1398
یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
اطلاعیه: قابل توجه دانشجویان فراگیر دانشگاه پیام نور نوبت بیستم 1398

قابل توجه پذیرفته شدگان در امتحان دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور

 

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دوره های فراگیر از 7 تا 13 بهمن/ لینک کارنامه

دانشگاه پیام نور ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1398 (نوبت بیستم) اعلام شده، به اطلاع می رساند: ثبت نام از تاریخ دوشنبه  98/11/7 لغایت یکشنبه 98/11/13 از طریق سامانه آموزشی گلستان به آدرس  http:// reg.pnu.ac.ir  انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی، تصویر مدارک ذیل با فرم jpg یا jpeg و حجم هر تصویر حداکثر 250 کیلوبایت باید تهیه و در روز ثبت نام در سامانه گلستان بارگذاری شود.
1- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه. (دو برگ)
2- اصل و تصویر کارت ملی.
3- 6 قطعه عکس 4×3 جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری و پشت نویسی شده.
4- اصل مدرک کارشناسی.
5- دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است اصل مدرک کاردانی را ارائه کنند.
تبصره 1: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.
«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویا شورای عالی انقلاب فرهنگی  می‌باشد.»
تبصره2: بر اساس مصوبه شماره 368 مورخ 74/11/03 شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمی که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و مشهد  دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدارک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.
6- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
لازم به توضیح است ، لینک کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون در ذیل این اطلاعیه درج شده لذا داوطلبان پس از رویت کارنامه نتیجه خود و در صورت هر گونه سوال می‌بایست منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند و از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند.


اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (نوبت بیستم)