منوی سایت

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مهارت آموزان دانشگاه پیام نور

دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه امروز کشور تبدیل به یک کارگاه عظیم در همه بخش‌ها شده است، گفت: از ابتدای انقلاب در مسئولیت‌های مختلف خدمتگزار مردم بوده ام، اما این حجم از کار و تلاش و افتتاح طرح‌های مختلف که هم اکنون در حال انجام است جزو کم سابقه‌ترین موارد است.

دکتر جهانگیری بیان کرد: با امضای تفاهم نامه میان دانشگاه پیام نور و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم مهارت آموزان تحت پوشش تسهیلات اشتغال زایی قرار گرفته و شاهد تحول و توسعه در این بخش باشیم.
به گزارش فراگیرنت در ادامه سفر دکتر اسحاق جهانگیری به استان فارس، رییس دانشگاه پیام نور کشور و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تفاهم نامه ای را به منظور بهره مندی مهارت آموزان دانشگاه پیام نور از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری امضا کردند.
براساس این قرارداد اجرایی در 7 مرکز دانشگاه پیام نور در استان های مختلف به صورت آزمایشی، به دانشجویان و فارغ التحصیلان آموزش های کوتاه مدت مهارتی ارائه می شود و این افراد پس از دریافت گواهی دوره آموزشی تحت پوشش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم قرار خواهند گرفت.
شایان ذکر است، در حاشیه این مراسم با فرمان معاون اول رییس جمهور از طریق ویدیو کنفرانس سیستم خنک کن هوای ورودی نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.