منوی سایت

سه شنبه 17 تیر 1399
اعلام تقویم آموزشی نیم سال اول سال تحصیلی 1400_1399 دانشگاه تهران

ثبت‌نام دانشجویان برای نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹طبق تقویم آموزشی دانشگاه تهران، از ۸ شهریورماه و کلاس‌های آموزشی از بیست و نهم شهریورماه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری سایت فراگیرنت،‌ براساس تقویم آموزشی نیم سال اول تحصیلی۱۴۰۰- ۱۳۹۹ دانشگاه تهران ثبت‌نام نیم سال مهر دانشجویان این دانشگاه برای کلیه مقاطع تحصیلی از هشتم شهریور ماه آغاز و این مهلت به مدت یک هفته یعنی تا ۱۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

همچنین کلاس‌های آموزشی دانشجویان دانشگاه تهران برای نیم‌سال آینده از ۲۹ شهریور ماه آغاز می گردد؛ و دانشجویان از ۱۲ تا ۱۴ مهر به مدت سه روز می‌توانند نسبت به حذف و اضافه دروس خود اقدام نمایند.

دانشگاه تهران اعلام کرد که امتحانات میان ترم دانشجویان این دانشگاه در ترم آینده از 17 آبان آغاز و در28 آبان پایان می یابد. همچنین تاریخ پایان کلاس های نیمسال اول دانشجویان 24 دی ماه اعلام شده است. به نحوی که امتحانات نهایی ترم نیز از 25 دی ماه آغاز شده و تا 9 بهمن ادامه خواهد داشت.

در ضمن مهلت اعلام نمرات و ثبت آن در سیستم جامع آموزش دانشگاه توسط اعضای هیات علمی ۱۰ روز پس از برگزاری امتحانات یعنی تا ۲۰ بهمن ماه اعلام شده است.

همچنین دانشگاه تهران اعلام کرد ثبت‌نام الکترونیکی دانشجویان مجاز به ادامه تحصیل در کلیه مقاطع تحصیلی براساس مقررات و آیین‌نامه‌های آموزشی و مجوز‌های مربوطه الزامی است و در صورت عدم ثبت‌نام رسمی دانشجو منصرف از تحصیل محسوب می‌شود.