منوی سایت

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
اعلام زمان ثبت نام ازدواج دانشجویی
 

مهدی غلامی مقدم دبیر ستاد ازدواج دانشجویی ،زمان ثبت نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی «همسفر تا بهشت» از ۱۰ مهر ۹۸ اعلام کرد.

یکی از مهمترین برنامه های ازدواج در این طرح یک هدیه سفر ۳ روزه از سوی دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها برای زوج های دانشجو که سفر مشهد مقدس است.

 دانشگاه ها نیز امسال برنامه مبسوطی در این زمینه خواهند داشت و همچنین در حال برنامه ریزی رویکرد جدید پژوهش محور در حوزه قبل ازدواج، حین ازدواج و پس از ازدواج هستیم.

همچنین زوج هایی که سال گذشته نتوانسته اند درطرح ملی ازدواج دانشجویی با عنوان «همسفر تا بهشت» شرکت کنند  یک فرصت به آنها برای شرکت در دوره جدید داده می شود و می توانند در این طرح شرکت کنند.

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر