منوی سایت

دوشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۸
امکان جذب استادان تا ۴۵ سال به شرط صلاحیت علمی

دبیر هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دانشگاه های پزشکی و غیرپزشکی می توانند در صورت نیاز به جذب اعضای هیات علمی تا سقف ۴۵ سال اقدام کنند.

جواد محمدی بیان کرد: دانشگاه های علوم پزشکی درخواست تغییر سن متقاضیان جذب هیات علمی از ۴۰ سال به ۴۵ سال را به هیات عالی جذب اعلام کردند. وی با بیان اینکه سن اصلی برای پذیرش متقاضیان همان ۴۰ سال است، خاطرنشان کرد: اصلاحیه پذیرش متقاضیان تا ۴۵ سال به این شرط اعلام شد که هیات اجرایی جذب دانشگاه ها به این نتیجه برسند فرد از نظر علمی و عمومی اصلح است. وی تاکید کرد: جذب متقاضیان تا ۴۵ سال تنها در شرایط خاص و برای افراد دارای صلاحیت بالای علمی است که نیاز مبرم به جذب شان وجود داشته و امکان دارد نمونه چنین افرادی در دانشگاه های پزشکی و غیره کمتر باشد. 
محمدی یادآور شد: این درخواست را وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرده بود اما جذب تا ۴۵ سال عام بوده و شامل دانشگاه های وزارت علوم هم می شود.
هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در تازه‌ترین جلسه خود این اصلاحیه را اعلام کرد.

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر