منوی سایت

پنجشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۸
بازگشت آلودگی به شهرهای صنعتی
 
 

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان ضمن اشاره به بارش برف و باران در شمال غرب و غرب کشور طی امروز ۵ دی اشاره کرد و افزود : آلودگی هوا از اواسط هفته آینده مجدد به شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور بازمی گردد.

به گزارش فراگیرنت، صادق ضیاییان گفت: با توجه به فعالیت سامانه بارشی امروز در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور بارش برف و باران گاهی همراه با وزش باد شدید و در دامنه های البرز مرکزی و غربی بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: همچنین امروز مناطق غربی دریای خزر مواج است و طی روز جمعه (۶ دی) در شمال غرب، غرب، دامنه های البرز مرکزی و غربی بارش باران و برف و در سواحل مرکزی و غربی دریای خزر بارش پراکنده باران و در مناطقی از جنوب غرب بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. در روز شنبه (۸ دی) در شمال شرق و مرکز بارش برف و باران در مناطقی از جنوب غرب رگبار و رعد و برق و در سواحل شرقی دریای خزر بارش پراکنده رخ می دهد.

 با خروج سامانه بارشی از اواخل وقت شنبه تا روز دوشنبه (۹ دی) جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور همراه با افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت پیش بینی می شود.