منوی سایت

پنجشنبه 02 مرداد 1399
برگزاری اولین دفاع پایان نامه با محوریت مدیریت سردار دلها در دانشگاه پیام نور اصفهان

به گزارش سایت فراگیرنت، اولین  دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد با عنوان تحلیل معنایی الگوی مدیریتی سردارشهید حاج قاسم سلیمانی دردانشگاه پیام نور استان اصفهان برگزار می گردد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان، دکترجلالی، درخصوص این موضوع اظهار داشت که موضوعات پایان نامه با این عنوان درگام دوم انقلاب برای تقویت حرکتهای ارزشمند و ترویج عملکرد هوشمندانه سردار بزرگ اسلام در منطقه بسیار ارزشمند است و اساتید گرامی گام موثری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی با سوق دادن دانشجویان به سمت بررسی و واکاوی تفکر بزرگمردانی همچون سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی ، برمی دارند که باعث روشنگری و تداوم حرکت رو به جلو نظام مقدس اسلامی می گردد.
جلالی افزود: موضوع این پایان نامه در کشور بی نظیر است و امیدواریم دفاع این پایان نامه فتح بابی در جهت تحقیق در خصوص اندیشه های والای بزرگ مردانی همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باشد تا با الگوبرداری از این اندیشه های ناب اسلامی کشور بتواند تنگناهای سختی که استکبار جهانی برای  آن درست کرده است را از میان بردارد و جوانان دانشجو با نگاهی عمیق بتوانند میهن عزیز اسلامیمان را به قله های رفیع و علم و دانش بنشانند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان در پایان از زحمات دکتر کلباسی به عنوان استاد راهنمای این درس و دکتر محمدی استاد مشاور و دکتر غفاری رئیس مرکز شاهین شهر تقدیر و تشکر نمود.
لازم به ذکر است این نخستین پایان نامه کارشناسی ارشدی است که در کشور با محوریت آن سردار شهید به صورت ویدئوکنفرانس دفاع می شود.
تاریخ دفاع پایان نامه  روز یکشنبه 1399/05/05 ساعت 11 می باشد.