منوی سایت

چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
برگزاری جشنواره دانشجوی نمونه

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم برگزاری بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری در اسفند ۹۸ در نهاد ریاست جمهوری باحضور معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد.

جاماسب نوذری به جزئیات بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری اشاره کرد و گفت: حدود ۳۵ الی ۳۶ دانشجو در بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری معرفی و تقدیر خواهند شد. در این جشنواره علاوه بر دانشجویان نمونه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی نیز معرفی خواهند شد

این جشنواره در فاصله روزهای ۳ الی ۶ اسفند ۹۸ در نهاد ریاست جمهوری با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

نوذری درباره ارائه تسهیلات به دانشجویان نمونه در این دوره افزود: یک سری تسهیلات در آئین نامه دانشجویان نمونه برای این دانشجویان پیش بینی شده است که می‌توان به ۶ امتیاز برای مصاحبه جذب هیئت علمی اشاره کرد. این منتخبین در مقاطع پایین‌تر می‌توانند به مقاطع بالاتر راه یابند و جایزه نقدی هم برای این دانشجویان در نظر گرفته شده است که به دلیل اینکه این موضوع در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری متفاوت است هنوز نهایی نشده به زودی مشخص می‌شود.

 

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر