منوی سایت

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه تربیت مدرس

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس گفت: به مناسبت هفته پژوهش مراسم تجلیل از پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس،  ۲۵ آذرماه برگزار می‌شود.

 
یعقوب فتح الهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس درباره هفته پژوهش گفت: همه ساله در هفته آخر آذر ماه مراسم ویژه‌ای با محوریت روز پژوهش در این دانشگاه برگزار می‌شود. این مراسم برای سال ۹۸ ، ۲۵ آذرماه ۹۸ از ساعت ۹ تا ۱۲ انجام خواهد شد. 
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: در این مراسم برگزیدگان عرصه پژوهش و فناوری که شامل دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و اعضای هیئت علمی می‌شوند به لحاظ تولید دانش، رفع مشکلات و معضلات موجود در بخش جامعه و صنعت  تقدیر خواهد شد. همچنین در این مراسم از برگزیدگان دانشگاه در جشنواره‌های ملی، مخترعین، مبتکرین، نگارندگان پایان نامه‌ها و رساله‌های برتر دانشجویی، کتابداران نمونه، کارشناسان نمونه آزمایشگاه، مجله علمی پژوهشی برتر، مولفین و مترجمین کتب برتر دانشگاهی و پدید آورندگان مقالات کیفی برتر نیز تجلیل به عمل خواهد آمد. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: در این مراسم، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه با حضور در میزگرد پژوهشی فرصتی می‌یابند تا در یک نشست صمیمی، پرسش‌های خود در زمینه‌ای مختلف پژوهشی را با مسئولین حوزه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و دانشکده‌ها در میان بگذارند و به آراء پیشنهاد‌های خود در جهت ارتقای جایگاه پژوهش در کشور بپردازند.