منوی سایت

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
توزیع کارت آزمون بیست و چهارمین المپیاد دانشجویی
 

کارت شرکت در آزمون بیست و چهارمین المپیاد دانشجویی سال ۱۳۹۸ منتشر شد.

     

 

کارت ورود به جلسه آزمون ها از تاریخ یکشنبه ۳۰ تیرماه ۹۸ تا چهارشنبه ۲ مردادماه ۹۸ و به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است. داوطلبان می توانند با جستجو بر اساس مشخصات فردی کارت خود را از سایت سنجش دریافت کنند. در صورتی که موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نشوند، می توانند با همراه داشتن کارت ملی و یا اصل شناسنامه به باجه رفع نقص مراجعه و نسبت به در یافت شماره پرونده و شماره داوطلبی اقدام و سپس با درج آن در سایت سازمان سنجش کارت خود را دریافت کنند.

این دوره از المپیاد در ۲۴ رشته زبان و ادبیات فارسی، الهیات و معارف، علوم اقتصادی، علوم تربیتی، حقوق، علوم جغرافیایی، روانشناسی، شیمی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، آمار، علوم زمین، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی صنایع، زراعت و اصلاح نباتات، طراحی صنعتی، پزشکی، سلول های بنیادین و مهندسی بافت اجرا می شود.

به گزارش فراگیرنت، تاریخ برگزاری مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز پنجشنبه ۳ و جمعه ۴ مرداد ۹۸ در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.