منوی سایت

چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
درخشش دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور

 

جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو، ۵ آذرماه با هدف تقدیر از برگزیدگان یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، نهاد‌های ترویجی برتر و مدرسین برتر بنیاد آموزش فناوری نانو، در محل باغ کتاب برگزار شد.


پیام نوری‌ها فاتح رتبه‌های برتر دانشگاه‌های کشور/ شرط‌ رئیس دانشگاه پیام نور برای بازگشت به ماموریت اولیه


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بنیاد آموزش فناوری نانو یکی از بخش‌های گروه ترویج و آموزش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که در راستای ترویج فناوری نانو در بخش دانشگاهی، فعالیت‌های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است. یکی از فعالیت‌های بنیاد، برگزاری جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو است که به صورت سالیانه و با هدف تقدیر از برگزیدگان مسابقه ملی فناوری نانو و مروجان برتر فناوری نانو در قالب نهاد‌های ترویجی برتر و مدرسان برتر بنیاد آموزش برگزار می‌شود.

امسال جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جناب آقای ناصر باقری مقدم، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، جناب آقای سرکار دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و جمعی از مسئولین ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه پیام نور برگزار شد.

در ادامه این جشنواره ضمن معرفی برگزیدگان دانشگاهی؛ از میلاد کریمی انجیری در بخش نهاد ترویجی و رقیه شمسی مدرس برتر از دانشگاه پیام نور استان فارس که موفق به کسب مقام برتر شدند، با اهدای جوایزی تقدیر شد.