منوی سایت

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸
دستگیری باند جعل مدرک دانشگاه آزاد

در سیاست جدید دانشگاه برای صیانت از حیثیت دانشگاه و اعتبار مدارک دانشگاهی، مرکز حراست دانشگاه آزاد موظف به رسیدگی و شناسایی باندهای جعل مدارک دانشگاهی می باشد. در طی این اقدام حراست دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و قوه قضائیه باند جعل مدارک دانشگاهی و پایه در سطح کشور را کشف و دستگیر کرد.

جاعلان از سال 1385 به‌صورت شبکه‌ای در سطح کشور با راه اندازی دفاتر مختلف فعالیت داشته اند. به جعل مدارک در مقاطع تحصیلی مختلف در قبال دریافت هزینه تا 100 میلیون تومان (برای هر مدرک) اعم از مدارک تحصیلی و دیگر مدارک مختلف ادارات و مراکز و بانک‌ها و سازمان‌ها برای استفاده در داخل و خارج کشور اقدام کر‌ده‌اند و با درامد حاصل از جعل و فریب در کشورهای خارجی سرمایه‌گذاری داشته‌اند.

دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کنونی و همزمان با برگزاری آزمون سراسری به داوطلبان و خانواده‌ها توصیه می‌کند تا در دام سودجویان نیفتاده و فریب تبلیغات دروغینموسسات و سایت های جعلی و افراد متخلف را نخوردند و در صورت مشاهده موارد مشکوک این چنینی با فوریت به مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر