منوی سایت

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
رونمایی از آکادمی آموزشی گروه GISP

 

امروزه آموزش به شیوه های مختلفی ارائه می شود و نوین‌ترین شیوه ارائه آن، آموزش‌های مجازی و آنلاین است. این شیوه دانش‌جویان را از کلاس‌های درس رها کرده و با کمک فناوری‌هایی مانند لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند در هر مکان و زمانی قابل ارائه است. به گزارش «تابناک»، گروه جی‌آی‌اس‌پی نیز با توجه به اهمیت روزافزون این مسأله و برای توسعه فردی و کاری تمامی همراهان خود اعم از همکاران، تأمین‌کنندگان، شبکه توزیع و مشتریان خود تصمیم به راه‌اندازی آکادمی آموزشی گروه کرده است. اپلیکیشن آکادمی آموزشی گروه GISP ماحصل بررسی‌های فنی متخصصان این شرکت برای یافتن بهترین راه ایجاد تحول فردی و تحول در کسب و کار است.

جی‌آی‌اس‌پی با طراحی و به کارگیری این اپلیکیشن در مرحله اول امکان اطلاع رسانی های مختلف و برقراری ارتباط مستمر با شبکه نمایندگان و کاربران را فراهم ساخته است که در این راستا مجموعه ویدان حمایت شایانی برای طراحی این اپلیکیشن انجام داده است .

نکته قابل توجه در خصوص این آکادمی این است که آموزش‌های آن محدود به یک موضوع نیست و نه تنها بازاریابی و فروش بلکه امکان آموزش مهارت های متفاوت از قبیل مدیریت توانمندی ها، غلبه بر استرس، آموزش فرزندان، مهارت های عمومی و حوزه های مختلف کسب و کار را شامل می شود. آموزشی گروه GISP نحوه آموزش آن است. استفاده از ویدئو در آموزش اثربخشی قابل توجهی در مبحث یادگیری دارد و امکان حفظ ویدئوهای دانلود شده در آرشیو اپلیکیشن و مرور این آموزش ها به صورت آفلاین، در زمانی که دسترسی به اینترنت وجود ندارد، اثربخشی آن را چندین برابر  کرده است .

برند جی آی اس پی تمام دوره‌های ارائه شده در این اپلیکیشن را به صورت کاملا رایگان در اختیار تمامی ذی‌نفعان خود قرار داده است تا با استفاده از آموزش های آن بتوانند سطح توانمندی‌های فردی و کسب‌وکار خود را به بهترین شکل ممکن افزایش دهند.