منوی سایت

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
شرایط ادامه تحصیل مشمولان قبولی مهرماه دانشگاه ها اعلام شد

 به نقل از خبرگزاری ایسنا معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: مشمولان تحصیلات دانشگاهی که در تیر، مرداد و شهریور فارغ التحصیل شده اند، تا پایان شهریور مهلت معرفی دارند. 


پیام نوری‌ها فاتح رتبه‌های برتر دانشگاه‌های کشور/ شرط‌ رئیس دانشگاه پیام نور برای بازگشت به ماموریت اولیه


معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران از شرایط ادامه تحصیل مشمولان قبولی مهرماه دانشگاه ها خبر داد و گفت: مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی و دوره متوسطه که در مهلت قانونی در خرداد، تیر، مرداد و شهریور ماه سال ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شده اند تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۱، مهلت معرفی دارند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمدرضا کریم پور با اشاره به اینکه، کلیه دانش آموزان که بصورت حضوری و مستمر در حال تحصیل هستند حداکثر تا پایان ۲۰ سالگی تمام مهلت تحصیل دارند، افزود: مشمولانی که قبل از سن مشمولیت و در سن ۱۷ سالگی یا قبل از آن در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی فارغ التحصیل می شوند براساس قانون خدمت وظیفه عمومی پس از رسیدن به ۱۸ سالگی تمام، شش ماه مهلت معرفی دارند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران بیان کرد: مشمولان باید قبل از اتمام مهلت معرفی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس ۱۰) برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

کریم پور خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.