منوی سایت

شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
مسئول بسیج دانشجویی کشور: دانشگاه‌ها کانون امیدآفرینی باشند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور بر ایجاد بستر امیدآفرینی در جامعه توسط دانشگاه ها و نقش بسیج دانشجویی در این راستا تاکید کرد.


پیام نوری‌ها فاتح رتبه‌های برتر دانشگاه‌های کشور/ شرط‌ رئیس دانشگاه پیام نور برای بازگشت به ماموریت اولیه


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، محمدحسین کفعمی امروز در رویداد بزرگ ایران 1435 که توسط بسیج دانشجویی استان فارس برگزار شد، اظهار داشت:  در دوره ایران ۱۴۳۵ ، دانشجو را کنشگر تربیت می کنیم تا از لحاظ تشکلی بودنش به مسائل و مشکلات کشور نگاه کرده و با رویکرد حل مسئله ورود کند. 

 وی با بیان اینکه دانشجویان نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته‌اند، افزود: دانشجویان، سفیر دانش و آگاهی از بستر دانشگاه به بستر جامعه هستند و وظیفه آگاهی‌بخشی در سطح جامعه را به عهده دارند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اضافه کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی، باید در مسیر آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی گام برداشته شود. 

کفعمی با اشاره به حل مسائل کشور توسط دانشجویان، گفت: طرح مسئله محوری بسیج دانشجویی در راستای ورود به حل مسائل مختلف استانی و کشوری موفق بوده و دستاوردهای مطلوبی داشته است.

وی با تاکید بر ایجاد بستر امیدآفرینی در جامعه توسط دانشگاه، به نقش بسیج دانشجویی در این راستا اشاره و تصریح کرد: بسیج دانشجویی در محیط های علمی و دانشگاهی باید نقش تعیین کننده ایفا کند تا با روحیه انقلابی و کار جهادی در جامعه نیز امیدآفرینی داشته باشد.