منوی سایت

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
مهلت ثبت نام در ترم تابستانه دانشگاه علوم پزشکی مجازی تمدید شد

 

 

به گزارش خبرنگار سایت فراگیرنت، دانشگاه علوم پزشکی مجازی به عنوان دانشگاه پیشرو در امر مجازی سازی برنامه‌های علوم پزشکی کشور، ضمن رعایت تمامی قوانین مصوب وزارت بهداشت و با بهره‌مندی از ظرفیت‌های آموزش مجازی و نیز در راستای پاسخ گویی جامع به نیاز‌های دانشجویان اقدام به ارائه برنامه ترم تابستانی ۹۹ کرده است.

بر این اساس، با توجه به موفقیت دانشگاه علوم پزشکی مجازی در طراحی و اجرای ترم تابستانی الکترونیکی و با توجه به درخواست‌های مکرر تعداد زیادی از دانشجویان علوم پزشکی کشور و انجام مکاتبات متعدد با این دانشگاه مبنی بر برگزاری این برنامه برای دروس نظری کلیه مقاطع رشته‌های علوم پزشکی و پیراپزشکی به صورت آموزش مجازی تصمیم به اجرای دوباره این برنامه گرفته است.

در این راستا برنامه‌ای برای رشته‌های مختلف آموزش پزشکی در قالب گروه‌های آموزشی مجازی ۵۲ عنوان درسی و چهارده گروه آموزشی طراحی شده است تا دانشجویان علوم پزشکی کلیه رشته‌ها بتوانند نسبت به انتخاب و گذراندن آن‌ها اقدام کنند.

با توجه به اینکه ثبت‌نام برای شرکت در تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی از ۲۰ خرداد ماه سال جاری آغاز شد و دهم تیر ماه پایان یافت. به منظور مساعدت با دانشجویان فرصت یک روزه‌ای جهت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در نظر گرفته شد. به همین منظور داوطلبان از ساعت ۱۴ فردا ۲۴ تیر ماه ۹۹ تا روز ۲۵ تیر ماه ۹۹ فرصت دارند با مراجعه به وب سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی نسبت به ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.  

ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی برای ۵۲ واحد درسی برگزار می‌شود و دانشجویان می‌توانند عناوین این دروس را در سایت این دانشگاه به آدرس vums.ac.ir مشاهده کنند.