منوی سایت

دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
مهلت ثبت نام در رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی سال 99 امشب 16 تیرماه به پایان می رسد

به گزارش خبرنگار دانشگاه فراگیرنت، در سال تحصیلی علوم حدیث ۱۴۰۰-۱۳۹۹دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم، جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته «علوم حـدیث، اخـلاق و آداب پزشکی»، از بین اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، ، دانشجو می‌پذیرد.

داوطلبان با ورود به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، براساس مهلت تعیین شده قبلی، تا 21 خرداد فرصت داشتند تا در این دوره ثبت نام نمایند. اکنون این فرصت برای کسانی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند یا افرادی که قبلا ثبت نام نموده و قصد دارند اطلاعات خود را ویرایش نمایند تا پایان امروز 16 تیرماه تمدید شده است.

دانش آموختگان رشـته علـوم حـدیث، اخـلاق و آداب پزشکی بـر اسـاس مصوبه هیأت ممیزه مرکزی وزارت بهداشت، پس از پایان دوره و ارائه مدرک تحصیلی به دانشگاه محل خدمت خود، از یک پایه ترفیع تشویقی برخوردار خواهند شد. درضمن از تمام علاقه مندان گرامی دعوت می شود تا پیش از اقدام به ثبت‌نام، برنامه آموزشـی مصـوب رشـته علـوم حـدیث را در سایت دانشکده سلامت و دین، با دقت مطالعه نمایند و با آگاهی کامل از مفاد آن، وارد سامانه ثبت نام شوند.