منوی سایت

یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
مهلت و امکان ویرایش اطلاعات و ثبت نام داوطلبان آزمون فلوشیپ از صبح امروز آغاز شد

 

از امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه ، مهلت ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) آغاز گردید

به گزارش خبرنگار سایت فراگیرنت، با توجه به واگذاری آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) به دانشگاه‌های علوم پزشکی که  طی اعلامیه مرکز سنجش آموزش پزشکی مطرح گردید،مهلت انتخاب داوطلبان، تغییر در نحوه برگزاری آزمون و رعایت حق انتخاب داوطلبان و ثبت نام داوطلبان از صبح امروز یکشنبه 15 تیرماه 99 آغاز گردیده است و داوطلبان مهلت دارند تا ساعت 24 روز پنجشنبه 19 تیرماه فرم خود را ویرایش نمایند.

همچنین نتیجه بررسی مدارک مرحله اول آزمون فلوشیپ پزشکی از امروز یکشنبه 15 تیرماه 99 تا ساعت 24 روز پنجشنبه 19 تیرماه ازطریق سایت اینترنتی sanjeshp.ir با وارد نمودن کد رهگیری قابل مشاهده می باشد؛ بنابراین تمامی شرکت کنندگانی که دارای نقص مدرک هستند می توانند نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نمایند.

آزمون فلوشیپ پزشکی 9 مردادماه 99 در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود و پیش از این تعداد یک هزار و 462 نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده بودند که این تعداد برای قبولی در 15دانشگاه و 77رشته تکمیلی تخصصی رقابت می نمایند.

در هنگام ویرایش، ثبت نام جدید صرفاً برای رشته جراحی سرطان با پیش نیاز رشته «جراحی عمومی» و پذیرش یک نفر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد امکان پذیر است.