منوی سایت

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
نحوه ثبت درخواست غیر حضوری دانشنامه دانش آموختگان پیام نور

شرح جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه دانش آموختگان  توسط مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور

به گزارش سایت فراگیرنت، رامین صادقیان اظهار داشت که با توجه به شیوع ویروس کرونا، دانشجویان تا اطلاع ثانوی از مراجعه به سازمان مرکزی دانشگاه جهت دریافت دانشنامه خودداری نمایند.

وی افزود: دانش آموختگان برای درخواست دانشنامه باید پس از مراجعه به وب سایت سیستم گلستان ( http://reg.pnu.ac.ir ) از طریق سر برگ پیشخوان خدمت و درخواست دانشنامه فوری، استان محل دریافت دانشنامه را تعیین کند.

وی همچنین  با عنوان اینکه فقط دانشجویانی که بیش از یک سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته است و نیاز فوری به دانشنامه دارند، می توانند از این طریق درخواست نمایند، اظهار داشت:دانشنامه های فوری صادر شده در اولین زمان ممکن از طریق پست به ستاد دانشگاه پیام نور استانی که دانشجو در پیشخوان گلستان تعیین کرده است، ارسال خواهد شد.
صادقیان ادامه داد :  دانش آموختگان می توانند پس از حداقل 10 روز کاری از دریافت پیام آماده بودن دانشنامه در همان پیشخوان گلستان، همراه با کارت ملی و گواهینامه موقت به امور دانش آموختگان ستاد استانی که دانشنامه شان ارسال شده است، مراجعه نموده و دانشنامه خود را به همراه ریز نمرات تایید شده ( در صورت درخواست ریز نمرات) تحویل گیرند.
همچنین یادآور شد: دانشنامه عادی سایر دانش آموختگان به استان و مرکز تحصیل دانشجو ارسال خواهد شد.
شایان ذکر است، دانش آموختگان  متقاضی دانشنامه فوری می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی، موضوع را از واحد صدور اداره دانش آموختگان با شماره 23322572 و 23322570 پیگیری نمایند.