منوی سایت

دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
نخستین جشنواره حمایت از آثار و تولیدات دانشجویان ...

مدیرکل امور دانشجویان پیام نور: نخستین جشنواره حمایت از آثار و تولیدات دانشجویان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به میزبانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری در پاییز سال جاری برگزار خواهد شد.

دکترصفاری نیا افزود: اهداف این جشنواره؛ بهره‌گیری از ایده‌های نوین در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پیوند بین علم و عمل و توسعه پژوهش‌های علمی- کاربردی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، افزایش تعامل بین دانشگاه و دانشجویان از یک‌طرف و ستاد و دستگاه‌های مرتبط ازطرف دیگر و ترویج فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جامعه علمی و پژوهشی کشور می باشد.

وی خاطرنشان کرد: کلیه دانشجویان در تمامی رشته‌ها و مقاطع تحصیلی و همچنین فارغ‌التحصیلانی که آثار آن‌ها از اول فروردین 1397 تا 30 شهریور 1399 منتشر یا دفاع شده می توانند تا 30 مهر 1399 فرم ثبت‌نام را تکمیل و به نشانی الکترونیکی festival@epe.ir ارسال نمایند.

دکترصفاری نیا ادامه داد: دانشجویانی که کتب،  پایان‌نامه‌ها ، مقالات، گزارش‌ها و تحلیل‌هایی در دست تهیه دارند، می‌توانند با ارسال طرح اولیه و یا پروپوزال خود ، پس از تصویب در شورای پژوهش ستاد(مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز) از حمایت‌های مادی(جوایز ارزنده) و معنوی از‌جمله تأمین منابع علمی، مشاوره‌های تخصصی، انتشار آثار و کمک هزینه تولید اثر بهره‌مند شوند.

 علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس دبیرخانه جشنواره دانشجویی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز: 83832801- 83832802 -83832803 تماس بگیرند.