منوی سایت

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
نمایشگاه بین‌المللی «متالورژی» میزبان پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد بود

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود. به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی متالورژی که همزمان با برگزاری این نمایشگاه از ۸ تا ۱۱ آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود، شرکت‌های دانش بنیان حوزه فولاد، فلزات غیرآهنی، معدن و صنایع معدنی به ارائه آخرین محصولات و دستاورد‌های خود می‌پردازند.

در این نمایشگاه شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.
آخرین مهلت ثبت درخواست برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در این نمایشگاه ۲۸ مهر ماه جاری اعلام شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به آدرس www.karizetemad.ir/metafo مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۲۴۰۵۷۶ یا ۰۹۱۲۰۳۹۸۱۶۸ تماس حاصل نمایند.
شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی از تخفیف ۹۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی در تامین هزینه‌های مربوط به حضور در نمایشگاه برخوردار می‌شوند.