منوی سایت

پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
هفت مرکز رشد و نوآوری پیام نور کشور راه اندازی شد

هفت مرکز رشد و نوآوری پیام نور کشور در قالب تفاهم نامه این دانشگاه با معاونت علمی ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس از محل دانشگاه پیام نور مازندران در ساری آغاز به کار کرد .

به گزارش فراگیرنت، در این مراسم که با حضور دکتر محمد رضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور و اسماعیل قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوری­های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد ، دانشگاههای پیام نور واحد شهرهای یزد ، کرج ، کرمان ، اصفهان، ادربیل ، تبریز و ساری صاحب مرکز رشد و نوآوری شدند.
رئیس دانشکاه پیام نور کشور هدف از ایجاد مراکز رشد و نوآوری در این دانشگاه را ترغیب دانشجویان و استادان به انجام فعالیت های کارآفرینی مبتنی بر نوآوری و توانمندسازی آنان برای ایجاد شرکت های دانش بنیان و همچنین تقویت ارتباط دانشگاه با حوزه صنعت عنوان کرد.
زمانی با بیان اینکه با راه اندازی این هفت مرکز ، شمار دانشگاه پیام نور دارای مراکز رشد و نوآوری به 10 واحد رسیده که در مراکز استان ها فعال است ، گفت: باید با وفاق و همدلی جایگاه دانشگاه را ارتقا دهیم.
زمانی گفت : امروز بستر الکترونیکی دانشگاه پیام نور برای اینکه هر ایرانی در هر کجای از این کره زمین در کشورهای محتلف که زندگی می کند ، فراهم است و این دانشگاه در حال حاضر در 50 کشور دنیا نمایندگی دارد. وی افزود : دانشگاه پیام نور با ظرفیت گسترده دانشجویی و اعضای هیات علمی مجرب و دیگر نیروهای انسانی کارآمد بستر توسعه جامعه را فراهم می کند.