برای مشاهده کارنامه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور داشتن اطلاعاتی نظیر کد پرونده یا شماره داوطلبی ضروری است. آن دسته از دانش پذیرانی که کد پرونده و یا شماره داوطلبی خود را فراموش کرده اند می توانند از سه طریق زیر اقدام به دریافت کدپرونده خود نمایند.

 

مراجعه تلفنی

تماس باشماره‌های ۹- ۸۸۹۲۳۵۹۵ و ارائه اطلاعات شناسنامه‌ای خود، کد رهگیری و یا شماره پرونده خود را دریافت کنید یا با شماره تلفن گویای  ۸۸۹۲۳۹۵۰ تماس بگیرید.

 

مراجعه حضوری

تهران- خیابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی ( ویلا ) کوچه شهید امانی، واحد ارتباطات مردمی.

 

مراجعه اینترنتی از طریق پرتال سایت سازمان سنجش

با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و در قسمت سیستم پاسخگویی (سمت چپ صفحه) و کلیک بر روی منوی دریافت شماره پرونده و کدپیگیری به صفحه سیستم ارسال درخواست وارد شوید.

 

 

بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات خود را به طور کامل پر نمایید. (فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد) سپس در انتها دکمه تایید را کلیک کنید.

بعد از ثبت نام به صفحه اول بازگشته و این بار بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. نام کاربری و رمز عبور خود را در این قسمت وارد کنید. (رمز عبور به نشانی ایمیل خود که در صفحه ثبت نام وارد کردید، ارسال می گردد)

 

سپس بر روی درخواست جدید (سمت راست) کلیک کنید.

 

نوع آزمون و سال آنرا انتخاب کرده و در نهایت منتظر ارسال کد پرونده از سایت سنجش در همین بخش بمانید.

 

 

 

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر