در فراگیر پیام نور

کسب علم و تحصیل در دانشگاه پیام نور مبتنی بر نظام خاص آموزشی است که با تحصیل در سایر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با رویکرد مرسوم (سنتی) تفاوت اساسی دارد. در نظام آموزشی این دانشگاه محور اصلی یادگیری دانشجو است و دانشجو یاد می گیرد که چگونه با استفاده از مواد آموزشی و منابع مختلف به کسب علم و دانش بپردازد. در این نظام دانشجو الزام به حضور در کلاس های نظری ندارد و در عین حال می تواند از استاد معرفی شده برای دروس بهره‌مند شود.
لذا به منظور تأمین نیروی انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز کشور و ایجاد زمینه‌های لازم برای فراهم آوردن رقابت سالم در راهیابی شرکت‌کنندگان به دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام‌نور بر اساس مصوبات نوزدهمین جلسه کمیته مطالعه و برنام‌هریزی آزمون سراسری دانشگاه‌ها 73/09/22 و پانصد و چهل و یکمین جلسه شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری علاوه بر پذیرش از طریق آزمون سراسری، از طریق دوره‌های فراگیر برای مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته نیز دانشجو می‌پذیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه پیام نور و مشاوره تخصصی رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با کارشناسان آموزش تماس حاصل نمایید.
ساعت تماس از ساعت 9 صبح الی 17 و از طریق تلفن روابط عمومی به شماره 02128426757 می باشد.