شرایط ثبت نام و پذیرش در فراگیر پیام نور

علاقه مندان به تحصیل در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور می توانند به عنوان دانشپذیر در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در یک کد رشته تحصیل ثبت نام نموده و بعد از موفقیت در امتحان نیمسال اول تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم تحصیلی گردد.

واحدهای پاس شده در نیمسال دانشپذیری جز کل واحدهای دروس در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و بعد از قبولی در امتحان، از کل واحدها کسر می گردد و نیازی به گذراندن آن در نیمسال دوم تحصیلی نمی باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه پیام نور و مشاوره تخصصی رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با کارشناسان آموزش تماس حاصل نمایید.
ساعت تماس از ساعت 9 صبح الی 17 و از طریق تلفن روابط عمومی به شماره 02128426757 می باشد.

 

 

 

 

 

 

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر