مهم‌ترین ویژگی آزمون‌های دانشگاه پیام‌نور که آن را از سایر امتحانات دانشگاه‌های دیگر متمایز کرده است، مشخص بودن منبع امتحانی هر درس با ذکر تمام جزئیات می‌باشد. این ویژگی نه تنها در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد رعایت می‌شود، بلکه در تمامی امتحانات پایان ترم نیز به همین گونه است. دانش پذیران و دانشجویان دانشگاه پیام‌نور تنها با مطالعه کتاب مربوط به هر درس موفقیت خود در امتحانات را تضمین می‌کند و هیچ مطلب خارج از این کتاب‌ها در امتحان نخواهد آمد. منابع امتحانی برای هر دوره از طریق پرتال سازمان سنجش و دفترچه راهنمای آزمون فراگیر منتشر می‌شود. 

 

تذکر: رشته مدیریت اجرایی در نوبت هفدهم پذیرش بهمن ماه 1395 از فهرست رشته‌های تحصیلی دفترچه فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور حذف شده است.


    منابع آزمون فراگیر نوبت شانزدهم - پذیرش مهرماه 1395

 

                             

        

برای دریافت فایل هر کتاب بر روی جلد کتاب مورد نظر کلیک نمائید.


 

نتایج نهایی دوره فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) :

نیمه دوم اسفندماه 1399

 

زمان امتحان: روز جمعه مورخ 17 بهمن 1399 - ساعت 8:30


اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان کارشناسی ارشد و موسساتی که در زمینه دوره های فراگیر فعالیت دارند می‌رساند، براساس مصوبه جلسه 16 مورخ 99/8/10 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی،در سال 1399 برای آخرین بار پذیرش به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  انجام می گیرد و از سال 1400 این نوع پذیرش با توجه به مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» لغو می گردد و هیچ موسسه ایی مجاز نیست  برای داوطلبان دوره های فراگیر برگزار کند و در صورت مشاهده هر نوع فعالیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک خبر